Правила щодо пілотної програми Summer Work Travel (робота і відпочинок для студентів улітку у США) в 2011 році в Україні

embassyПрограма Summer Work Travel (SWT) у 2011 році зазнає певних змін, спрямованих на гарантування студентам – учасникам програми – безпеки і отримання позитивного досвіду в США. За цією програмою у США вже змогли побувати мільйони іноземних студентів, і це

збагатило новими враженнями широкі верстви американського населення і забезпечило взаємовигідний культурний обмін.  Для участі в цій програмі студенти повинні вільно володіти англійською мовою.

Нове про Програму SWT у 2011 році

Щоб донести важливу інформацію про цю програму до зацікавлених студентів, 15 березня цього року Посольство США у Києві проведе веб-чат на тему: «Пілотна програма Summer Work Travel у 2011 році». Детальну інформацію щодо цього веб-чату буде розміщено на веб-сайті Посольства США (http://ukraine.usembassy.gov/) і надіслано місцевим партнерським агенціям, які займаються програмою SWT. Наразі ми працюємо над додатковими проектами застосування соціальних медіа для забезпечення студентів і партнерських організацій повною інформацією про пілотну програму.

Список місцевих українських партнерських агенцій, з якими працюватимуть американські спонсори, буде розміщено на сайті Посольства (http://ukraine.usembassy.gov/) на початку лютого, щойно цей список буде офіційно оприлюднено.

У цьому сезоні за Програмою SWT-2011 кожен український студент-учасник, перш ніж звернутися по візу США, повинен буде мати робочий контракт, який йому заздалегідь надішле американський спонсор. Американські спонсори муситимуть знаходити місце праці для учасників і перевіряти всі умови працедавців, перед тим, як пропонувати його студентам, забезпечуючи тим самим успішність і безпеку програми. Всі, хто працює над цією програмою і бере в ній участь, докладають значних зусиль, щоб учасники SWT розуміли свої права та обов’язки.

Довідка про Програму SWT

У 2010 році приблизно 130 000 студентів вищих навчальних закладів з усього світу, в тому числі 9240 представників України, взяли участь у програмі SWT.

Зважаючи на масштаб і важливість програми, а також її поширення на країни, де англійська не є рідною мовою, Державний департамент США прийняв рішення про додаткові застережні заходи для учасників і запровадив пілотну програму на 2011 рік для Білорусі, Молдови, Росії, Румунії та України.  Студенти з цих країн становлять приблизно 30 % усіх учасників цієї програми у світі.

Офіційний дозвіл на спонсорство за програмою Summer Work Travel отримали 52 американські установи – приватні компанії, неурядові організації і навчальні заклади.  Коштів від уряду США на цю діяльність вони не одержують.

Американські спонсори учасників із тих країн, де проходитиме пілотна програма 2011 року, муситимуть виконувати додаткові вимоги для забезпечення її успішності й посилення безпеки її учасників.

Запись опубликована в рубрике J-1, Work and Travel USA, Поиск работы в США, посольство США с метками , , , . Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Один комментарий на «Правила щодо пілотної програми Summer Work Travel (робота і відпочинок для студентів улітку у США) в 2011 році в Україні»

  1. Oleg5t говорит:

    интересная статья

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *